O NÁS

Moje meno je Martin Košík. V reklame pôsobím od roku 1995 v malej rodinnej firme. V roku 2006 sme spoločne s manželkou založili reklamnú agentúru REFOL. K nášmu portfóliu sme popri reklame pridali montáž autofólií, protislnečných, bezpečnostných a privátnych fólií na okná budov.
Tvorba firemného štýlu (corporate identity) od návrhu firemného loga, vizitky, hlavičkového papiera, reklamnej tabule, autoreklamy, výkladu až po billboard je samozrejmosťou. Snažíme sa najmä o pekné a účelné grafické stvárnenie každej zákazky, jej prehľadnosť a funkčnosť, tak aby Váš zákazník našiel nielen nevyhnutné
informácie, ale rád sa vrátil k peknému prospektu či katalógu Vašej firmy. Nemenej dôležitým hľadiskom nášho úspechu a Vašej spokojnosti je ochota počúvať Vás a Vaše požiadavky, ktoré potom flexibilne zapracujeme do
zákazky. Rovnako použitými materiálmi sa snažíme ponúknuť svojim zákazníkom to najlepšie čo je na trhu reklamných materiálov.
Naša práca nás baví a napĺňa, snažíme sa o to aby to bolo vidieť aj na našich produktoch. Veľmi dobre vieme že dôležitým článkom reklamy je aj kladný referenčný marketing, čo v praxi znamená: Spokojný zákazník Vám privedie ďalších zákazníkov.
Našim heslom je: kreativita + dobrý nápad = účinná reklama.