REKLAMA - AUTOFÓLIE - FÓLIE NA OKNÁ

REFOL

Ponúkame Vám profesionálne grafické služby, tvorbu webov, tlač, výrobu, potlač a polep reklamy, montáž protislnečných autofólií a fólií na okná budov.
Veríme, že budete ďalším z našich spokojných zákazníkov a vyberiete si z našej ponuky. Pre viac informácií nás kontaktujte, radi sa s Vami osobne stretneme, a pripravíme Vám čo najlepšie riešenie “ušité priamo na mieru”.

V reklame pôsobíme od roku 1999, výsledkom bolo založenie reklamnej agentúry REFOL v roku 2006. K nášmu portfóliu sme popri reklame pripojili montáž autofólií, protislnečných, bezpečnostných a privátnych fólií na okná budov.
Tvorba firemného štýlu (corporate identity) od návrhu firemného loga, vizitky, hlavičkového papiera, reklamnej tabule, autoreklamy, výkladu až po billboard je samozrejmosťou.
Snažíme sa najmä o pekné a účelné grafické stvárnenie každej zákazky, jej prehľadnosť a funkčnosť, tak aby Váš zákazník našiel nielen nevyhnutné informácie, ale rád sa vrátil k peknému prospektu či katalógu Vašej firmy.
Nemenej dôležitým hľadiskom nášho úspechu a Vašej spokojnosti je ochota počúvať Vás a Vaše požiadavky, ktoré potom flexibilne zapracujeme do zákazky. Rovnako použitými materiálmi sa snažíme ponúknuť svojim zákazníkom to najlepšie čo je na trhu reklamných materiálov.
Naša práca nás baví a napĺňa, snažíme sa o to aby to bolo vidieť aj na našich produktoch. Veľmi dobre vieme že dôležitým článkom reklamy je aj kladný referenčný marketing, čo v praxi znamená: Spokojný zákazník Vám privedie ďalších zákazníkov.
Našim heslom je: kreativita + dobrý nápad = účinná reklama.